اخبار اسلایدی
در آیین بزرگداشت هفته پژوهش دانشگاه علوم پزشکی قزوین، از «پژوهشگران برتر» تجلیل شد

1399/9/30 يكشنبه

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی قزوین؛ در آیین بزرگداشت هفته پژوهش، میزبان پژوهشگران برتر، محققان و کارشناسان پژوهشی دانشگاه بود.

در ابتدای مراسم، دکتر محمّدمهدی امام جمعه، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه ضمن خیرمقدم به حاضران و تبریک روز و هفته پژوهش، گزارشی از اهم اقدامات انجام شده در این معاونت طی سال‌های 98 تاکنون از جایگاه و رتبه دانشگاه در سامانه علم سنجی کشوری و دستاوردهای معاونت در گروه فناوری سلامت، پژوهشکده    بیماری‌های غیرواگیر، کمیته اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی، مقالات بین‌المللی، ثبت بیماری‌ها و پیامدهای سلامت، واحد انتشارات در تعداد عنوان کتاب‌های چاپ شده توسط دانشگاه و تعداد کارگاه‌های برگزار شده، فعالیت‌های حوزه کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه و اقدامات مجله‌های علمی- پژوهشی و انگلیسی دانشگاه ارائه نمود.

سپس دکتر پیمان نامدار، رییس دانشگاه با گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری و ضمن جمع‌بندی نقطه نظرات و مطالب مطرح شده توسط پژوهشگران طی سخنانی اهمیت نقش پژوهش بالاخص در هیأت اجرایی جذب،  پژوهش‌های هدفمند، حمایت‌های مادی و معنوی از پژوهشگران و فناوران، ایجاد هسته‌های پژوهشی، انگیزه‌ها و هدایت‌گری پژوهشی و استفاده از توان بالقوه دانشجویان را یادآور شد.

در ادامه این برنامه، از دکتر نعمت‌اله غیبی، دکتر زینب علیمرادی، دکتر امیر پاکپور حاجی آقا، دکتر رزاق محمودی، دکتر سیما هاشمی پور، دکتر مریم تفنگچی‌ها به عنوان «محققان برتر» و از دکتر احسان عالی «فناور برتر» دانشگاه تجلیل شد.

در بخش دانشجویی؛ از احسان محمدی با عنوان «پژوهشگر نمونه استان در سال 99» و زهره نقدعلی، علی سربازی، خلیل کلوانی و علی رزاق پور، «پژوهشگران برجسته کشور در سال تحصیلی 99-98» و فاطمه کاظمی و علی رزاق پور با عناوین؛ «داور برتر و پوستر برتر در بیست و یکمین کنگره سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور در بابل» قدردانی گردید.

در بخش کارکنان نیز از دکتر اردشیر علی زاده شهریور، زینب اسدی، افشین مهرعلیان و ابوالفضل بهرامی بایه از معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه تقدیر شد.

آیین بزرگداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی قزوین، روز دوشنبه 24 آذر 1399 در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد.